1. Перевірити можливість програмування встановленого раніше у Вас лічильника. Для цього необхідно з'ясувати чи прилад обліку, яким Ви користуєтесь, можна запрограмувати на диференційований облік електроенергії. Це можна зробити наступним чином:

* зателефонувати на цілодобову безкоштовну телефонну лінію за номером 0-800-50-16-20 або на (03122)3-41-51 (з 8.00 по 17.00);

* звернутися у філію за місцем проживання.

2. В разі можливості програмування раніше встановленого у Вас приладу обліку, і за умови, що прилад обліку вперше буде програмуватися - звернутися у філію ПрАТ "Закарпаттяобленерго" або у філію за місцем проживання і БЕЗКОШТОВНО замовити послугу "Програмування (параметризація) ПО" (обов'язково вказати, на який зонний облік відбудеться перехід (двозонний/тризонний)) та оплатити вартість виконання робіт (опломбування/повторне опломбування, зняття приладу обліку для проведення параметризації тощо).

Якщо встановлений у Вас лічильник раніше вже був запрограмований на тризонний облік споживання електроенергії, а на сьогоднішній день Ви хочете перейти на двозонний (або навпаки з двозонного на тризонний), то для цього необхідно звернутися у філію за місцем проживання або у філію ПрАТ "Закарпаттяобленерго", замовити послугу "Програмування (повторна параметризація) ПО (двозонний облік споживання)" та оплатити вартість виконання робіт (параметризація приладу обліку, опломбування/повторне опломбування, зняття приладу обліку для проведення параметризації тощо). Станом на 2.11.2015 року в ПрАТ "Закарпаттяобленерго", вартість послуги з проведення повторної параметризації багатотарифного лічильника для населення становить 245,09 грн (з ПДВ).

3. Якщо, встановлений у Вас, прилад обліку запрограмувати не можна, Вам необхідно:

* Звернутися у ПрАТ "Закарпаттяобленерго" або у філію за місцем проживання для подання заяви на придбання приладу обліку і переходу на розрахунки за спожиту електроенергію по тарифах, диференційованими за періодами часу і оплатити вартість приладу обліку та виконання робіт з проведення його заміни.

* Також замовити лічильник та його заміну можна зателефонувавши на цілодобову безкоштовну телефонну лінію за номером 0-800-50-16-20 або на (03122)3-41-51 (з 8.00 по 17.00) або через сайт www.energo.uz.ua, надіславши на електронну адресу ПрАТ "Закарпаттяобленерго" заяву та рахунок-договір.

Як замовити лічильник через сайт www.energo.uz.ua?

Диференційований прилад обліку (двозонний/тризонний прилад обліку) - що це таке?

Який багатотарифний лічильник краще обрати?


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"