ПрАТ "Закарпаттяобленерго" рекомендує своїм споживачам замовляти багатотарифний лічильник в ПрАТ "Закарпаттяобленерго" або у філії ПрАТ "Закарпаттяобленерго", оскільки придбані в Товаристві прилади обліку мають ряд переваг:

- лічильники, придбані в ПрАТ "Закарпаттяобленерго" є вже запрограмовані (параметризовані);

- технічні характеристики лічильників відповідають вимогам діючого законодавства;

- оптимальне співвідношення "ціна - якість";

- подальше обслуговування та ремонт лічильників, у разі необхідності, Товариство здійснює власним коштом.

Замовивши електролічильник в ПрАТ "Закарпаттяобленерго", Ви заощаджуєте кошти на програмування(параметризацію) приладу обліку та час.

Якщо ж Ви все-таки вирішили самостійно обрати прилад обліку, до того, як його купувати, Ви маєте узгодити його тип із ПрАТ "Закарпаттяобленерго" на відповідність вимогам нормативних документів (Правилам улаштування електроустановок, Правилам користування електричною енергією для населення, Правилам безпечної експлуатації електроустановок споживача) та можливості програмування (параметризації) вказаного типу лічильника на обраний Вами тариф.

Як перейти на двозонний/тризонний облік споживання електричної енергії?


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"