ПАТ "Закарпаттяобленерго" інформує, що, згідно з постановами НКРЕКП, населенню, яке проживає в сільській місцевості (у тому числі яке проживає в житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами), надається мінімальний тариф на електричну енергію за обсяг спожитий до 150 кВт.год електроенергії на місяць (включно) – у той час, як міським мешканцям мінімальний тариф надається тільки на обсяг спожитий до 100 кВт.год електроенергії на місяць (включно).

Враховуючи вищевикладене, рекомендуємо мешканцям, які проживають в сільських населених пунктах поблизу міст, звернутися до абонентських відділів із підтверджуючими документами (паспорт, ідентифікаційний номер та документи на право власності користування на об’єкт/земельну ділянку) для переукладення діючих договорів.

Зокрема, біля Ужгорода це стосується сіл Оноківці, Оріховиця, Доманинці, Минай, Великі Лази тощо. За консультаціями можна звернутися за номером 0-800-50-16-20 (цілодобово, безкоштовно з стаціонарних та мобільних телефонів).

Звернутися для переукладення договорів можна за адресами:

Ужгородський міський РЕМ – м. Ужгород, вул. Жупанатська, 18, тел. абонвідділу – 61-29-58.

Ужгородський РЕМ – м. Ужгород, вул. Тімірязєва, 17, тел. 63-74-81.


Адміністрація ПАТ "Закарпаттяобленерго"


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"