РЕКОМЕНДАЦІЇ для побутових споживачів, які хочуть встановити сонячні панелі та отримати зелений тариф

1. Знайти організацію (з досвідом роботи та з позитивними відгуками), яка займається проектуванням та монтажем сонячних панелей (ПрАТ «Закарпаттяобленерго» не надає такі послуги).

2. У разі, якщо потужність генеруючої установки перевищує договірну потужність, необхідно збільшити таку, до величини необхідної для генеруючої установки (звернувшись у Сервісний центр відповідного (М)РЕМ).

3. Придбати двонаправлений лічильник електричної енергії (рекомендовано лічильник виробництва Actaris, ACE 6000. Можна замовити за телефоном (0312) 23-31-94).

4. Надати пакет документів на допуск (у Сервісний центр відповідного (М)РЕМ):
- заяву-повідомлення з двома примірниками однолінійної схеми підключення генеруючої установки (можна отримати на сайті товариства);
- копії паспортів на інвенторне устаткування та сонячні панелі, сертифікати їх відповідності;
- виписка з банку із зазначенням поточного рахунку, на який будуть перераховуватись кошти;
- копія паспорту та ідентифікаційного коду;
- копія діючого договору про користування електричною енергією.

* Примітка: Зелений тариф надається виключно у тих випадках, коли приватне домогосподарство має декларацію про введення в експлуатацію.

Довідки за телефонами, 0800 50 16 20 (цілодобово), (0312)-23-31-94 (в робочі дні) або на сайті товариства: www.energo.uz.ua

Заява-повідомлення

Заява-повідомлення (зразок)

Однолінійна схема підключення генеруючої установки приватного домогосподарства з використанням мережевого інвертора

Однолінійна схема підключення генеруючої установки приватного домогосподарства з використанням гібридного інвертора (зразок)

Однолінійна схема підключення генеруючої установки приватного домогосподарства з використанням мережевого інвертора (зразок)


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"