ПАТ «Закарпаттяобленерго доводить до відома споживачів, що з 1 жовтня 2016 року введені у дію «Графік аварійних відключень з центрів живлення на 2016 - 2017 р. по ПАТ "Закарпаттяобленерго"» та «Графік погодинного відключення електроенергії ПАТ "Закарпаттяобленерго" на 2016 - 2017 рік».

Дані графіки розроблені на основі «Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання», затвердженої Наказом №142 від 12.02.2014 року Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та «Інструкції про складання і застосування графіків погодинного відключення електроенергії», затвердженої Наказом №654 від 15.10.2015 року Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

«Графік аварійних відключень з центрів живлення на 2016 - 2017 р. по ПАТ "Закарпаттяобленерго"» може бути застосований у разі несподіваного виникнення аварійного дефіциту потужності та зниження частоти електричного струму нижче рівня 49,6 Гц, а також порушення режимів граничних перетоків або недопустимого перевантаження устаткування, зниження рівня напруги в контрольних точках.

«Графік погодинного відключення електроенергії ПАТ "Закарпаттяобленерго" на 2016 - 2017 рік» може бути застосований з метою запобігання порушенням режиму роботи ОЕС України внаслідок дефіциту електричної потужності в період дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії.


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"