До уваги побутових споживачів!

Станом на 01.04.2018р. ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на підставі договорів про приймання платежів від населення сплачує комісійну винагороду за прийняті від населення платежі за спожиту електричну енергію ряду банківських установ, зокрема:

  -  ПАТ КБ «Приватбанк»;
  -  ПАТ «Комінвестбанк»;
  -  ПАТ «Укрпошта»;
  -  ПАТ «Банк Фамільний»;
  -  ТОВ «Універсальні платіжні рішення» (iPay.ua).

При цьому, ПрАТ «Закарпаттяобленерго» не впливає на додаткову комісію (а також її суму), яку встановлюють банківські установи, в яких Ви сплачуєте за спожиту електричну енергію.

Для інформації: на сьогоднішній день найнижча комісія у ПАТ «Укрпошта», яка при сумі платежу до 500 грн. складає 1,5 грн., при сумі платежу вище 500 грн. – комісія не стягується; у ПАТ «Комінвестбанк» сума комісії (незалежно від суми платежу) складає 3 грн.

Із АТ «Ощадбанк» відсутні договірні відносини у зв’язку з неприйнятними умовами та непомірними для ПрАТ «Закарпаттяобленерго» тарифними ставками даного банку.


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"