Інформація щодо Закону України «Про ринок електричної енергії»

Шановний споживачу!

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017р., ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертає Вашу увагу на те, що найближчим часом постачання електричної енергії споживачам перестане бути монопольним видом діяльності на території області.

Згідно з вимогами зазначеного Закону, до 11 грудня 2018 року споживачі (крім побутових та малих непобутових споживачів) будуть мати право обирати електропостачальника та укладати з ним договори про постачання електричної енергії.

Вищенаведені зміни ніяким чином не вплинуть на надійність та безперебійність постачання електричної енергії споживачам області, а лише сприятимуть забезпеченню інтересів останніх.

Для довідки: у 2015 році аналогічні зміни відбулись для споживачів природного газу.


З повагою,
дирекція ПрАТ «Закарпаттяобленерго»


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"