Це дозволить уникнути графіків аварійних відключень

Шановні споживачі! Як уже неодноразово повідомляло ПАТ "Закарпаттяобленерго", виникнення дефіциту палива та гідроресурсів наразі призвело до загрози порушення балансу в об`єднаній енергетичній системі України. Відомо, що вказана ситуація вже позначилася на багатьох областях нашої держави обмеженням електропостачання. У зв'язку з цим задля забезпечення надійної роботи в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії, ПАТ "Закарпаттяобленерго" наполегливо просить споживачів із зрозумінням поставитися до важливості даної проблеми та економно й раціонально використовувати електричну енергію. У даних умовах слід обмежувати одночасне використання потужних електроприладів, особливо в години пікових навантажень: з 17:00 до 22:00 години.

Загалом на сьогодні по Закарпатській області доведений ліміт потужності складає 385 МВт. Однак слід наголосити, що у вечірні години пікові навантаження можуть перевищувати вказаний ліміт на 40 МВт, що свідчить про необхідність здійснення споживачами належного контролю свого споживання електроенергії та його обмеження.

"Наприклад, якщо б кожна сім'я у Закарпатській області доклала зусиль та обмежила свою споживану потужність бодай на 1 кВт у пікові години та відмовилася від вмикання у ці години потужних електроприладів (наприклад, таких, як електрочайника з потужністю 2 кВт, бойлер - 2 кВт, праска - 1,5 кВт або ж пральної машини з потужністю 2 кВт тощо), то це був би важливий внесок у зниження навантаження на енергосистему, - коментує генеральний директор ПАТ "Закарпаттяобленерго" Віктор Петров. - Крім того, таке обмеження, зі слів міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина, дозволило б говорити про можливість скасування графіків аварійних відключень".

З огляду на все вищенаведене ПАТ "Закарпаттяобленерго" звертається до споживачів з проханням з максимальним розумінням поставитися до цієї ситуації і надалі так само вживати заходи, спрямовані на зменшення навантаження.

Крім того, як наголошує генеральний директор, важливим чинником стабільної роботи енергосистеми є повні й своєчасні розрахунки за спожиті енергоносії. "ПАТ "Закарпаттяобленерго" дякує всім сумлінним платникам і сподівається на подальшу плідну співпрацю", - зазначає В. Петров.

Нагадуємо, за додатковою інформацією у споживачів є можливість звертатися до кол-центру ПАТ "Закарпаттяобленерго", дзвінки на багатоканальний номер 0 800 50 16 20 безкоштовні.

Прес-служба ПАТ "Закарпаттяобленерго"


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"