Щодо корегування договірних величин споживання електричної енергії
(Юридичним особам та фізичним особам підприємцям)

У випадку необхідності зміни заявленого або встановленого обсягу споживання електричної енергії, споживач згідно п. 4.4. Правил користування електричною енергією, затвердженими постановою НКРЕ від 31.07.96 No28, має право протягом розрахункового періоду звернутися до постачальника електричної енергії за регульованим тарифом із заявою щодо коригування договірної величини споживання електричної енергії на цей розрахунковий період.

Пропозиції споживача щодо коригування договірних величин є пріоритетними за умови попередньої оплати додатково заявлених обсягів та отримання постачальником за регульованим тарифом заяви споживача не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення розрахункового періоду, а також проведення споживачем оплати електричної енергії відповідно до умов договору про постачання електричної енергії.

Тобто, коригування договірної величини споживання електричної енергії на поточний розрахунковий період проводиться за наступних умов:

1.Надання споживачем заяви щодо коригування договірної величини споживання електричної енергії не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення розрахункового періоду:

*бланк заяви на коригування договірної величини споживання електричної енергії (версія для друку)

*зразок заповнення заяви на коригування договірної величини споживання електричної енергії (версія для друку)

2.Виконання споживачем своїх зобов'язань щодо оплати електричної енергії відповідно до умов договору про постачання електричної енергії.

3.Наявності сплачених коштів за додатково заявлений обсяг активної електроенергії на поточному рахунку постачальника електроенергії не пізніше останнього робочого дня розрахункового періоду, на який проводиться коригування:

*Зразок заповнення рахунку на проведення оплати за додатково заявлений обсяг активної електроенергії (версія для друку)

*Рахунок за додатково замовлений обсяг активної електроенергії на відповідний розрахунковий період* по підрозділам ПрАТ "Закарпаттяобленерго" (версія для друку)

*відповідний розрахунковий період - це розрахунковий період, на який проводиться коригування договірних величин споживання електричної енергії.

За результатами розгляду звернення споживачу надсилається повідомлення про рівні відкоригованих договірних величин або обґрунтована відмова щодо здійснення коригування.

За додатковою інформацією та роз'ясненнями рекомендуємо звертатися у ПрАТ "Закарпаттяобленерго" за тел.: (0312) 63-87-92 - відділ з розподілу і контролю за режимами споживання електричної енергії, (0312) 61-94-96 - Інформаційно-консультаційний центр, (0800) 50-16-20 - Кол-центр.


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"