У понеділок, 22 грудня 2014 року, на окремих закарпатських Інтернет-сайтах з'явилася інформація на кшталт "Перед Новим роком в Ужгороді вимикатимуть світло" або "Графік відключення світла на Закарпатті з 22 до 26 грудня". У всіх цих інформаціях подається така фраза: "Закарпаттяобленерго інформує, що йдеться начебто не про віяльні, а про планові відключення, пов'язані з виконанням робіт з обслуговування електричних мереж".

Керівництво ПАТ "Закарпаттяобленерго" наголошує, що насправді йдеться виключно про роботи з обслуговування електричних мереж, що спрямовані на підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування споживачів. Такі роботи проводяться кожного тижня, і щопонеділка затверджуються відповідні графіки планових робіт, що передбачено чинним законодавством України. У Графіках планових робіт, що оприлюднюються на офіційному сайті ПАТ "Закарпаттяобленерго", вказуються місця та орієнтовні дати виконання робіт. Графіки аварійних відключень (ГАВ) до Графіків планових відключень (робіт) не мають ніякого відношення. Нагадаємо також, що Графіки аварійних відключень на початку кожного року розробляються та затверджуються ПАТ "Закарпаттяобленерго" виключно за погодженням із Закарпатською обласною державною адміністрацією. Упродовж поточного року ПАТ "Закарпаттяобленерго" ЖОДНОГО РАЗУ не припиняло за Графіком аварійних відключень електропостачання споживачам області.

Крім того, керівництво ПАТ "Закарпаттяобленерго" нагадує, що вже неодноразово повідомляло і вкотре наголошує: у Закарпатській області наразі не застосовують Графіків аварійних відключень. Це пов'язано з кількома чинниками. "Найперший - потужні підприємства Закарпатської області самі обмежили власне споживання і дотримуються встановлених лімітів, - прокоментував перший заступник генерального директора-директор з енергозбуту ПАТ "Закарпаттяобленерго" Артем Мартинюк. - Так само важливим є той факт, що населенню області вдається самотужки обмежувати споживання. Ще один фактор - тепла погода, завдяки чому в населення немає потреби використовувати прилади для електрообігріву на повну потужність. Сподіваюся, що так буде й надалі, ми всі свідомі громадяни і споживачі, а тому вірю, що спільними зусиллями наша область уникне обмежень, а наша держава вийде з тяжкого випробування".

Керівництво ПАТ "Закарпаттяобленерго" просить журналістів з уважністю подавати отриману інформацію і намагатися подавати її без перекручень, оскільки це викликає паніку серед населення. Нагадуємо, що за будь-якими роз'ясненнями можна звернутися до ко-центру товариства за номером 0-800-50-16-20 (цілодобово, безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

Прес-служба ПАТ "Закарпаттяобленерго"


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"