14 січня на деяких закарпатських сайтах з'явилася інформація з заголовками на кшталт "Підприємці Іршавщини зберуться на мітинг проти "Закарпаттяобленерго". В інформації підприємець з Довгого на своїй сторінці в мережі Фейсбук намагається підбурювати громадськість, поставити під сумнів діяльність органів державної влади (АМКУ, Держенергонагляду), а також нівелювати діюче законодавство держави, зокрема Закон України "Про електроенергетику", "Правила користування електричною енергією" тощо.

ПАТ "Закарпаттяобенерго" не буде коментувати всі ці питання, оскільки надавало неодноразові роз'яснення з даного приводу. Підтвердженням правильності роботи обласної енергопостачальної компанії є неодноразові перевірки роботи підприємства контролюючими органами (зокрема, Фондом державного майна України, прокуратурою, та іншими організаціями), а також той факт, що на сьогодні в Закарпатській області єдиній в Україні не застосовують віялових відключень електроенергії.

Сподіваємося, що більшість споживачів не підтримає необґрунтовані звинувачення і в свою чергу просимо підприємців: якщо ви бажаєте якихось змін - робіть це цивілізованим шляхом через своїх обранців - депутатів Верховної Ради України, готуючи відповідні законодавчі ініціативи.

ПАТ "Закарпаттяобленерго" наголошує, що завжди готове до діалогу. Керівництво підприємства також висловлює щиру подяку всім споживачам за плідну співпрацю та розраховує на неї в подальшому.

ПАТ "Закарпаттяобленерго" нагадує, що на підприємстві працює цілодобовий кол-центр, звернувшись до якого можна отримати консультації чи відповіді на будь-які питання. Дзвінки з мобільних та міських телефонів за номером 0 800 50 16 20 безкоштовні.

Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"