"Увага! Графiки вводяться по командi диспетчера енергостстеми. На сьогоднiшнiй день не дiють!"

У відповідності до вимог діючої "Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів", затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України від 12 лютого 2014 року No142, для запобігання порушення режиму роботи ОЕС України або її окремих частин внаслідок дефіциту потужності та електроенергії, зниження частоти, порушення режиму допустимих перетоків і перевантаження мережних елементів, зниження напруги в контрольних точках енергосистеми до аварійного рівня, ПАТ "Закарпаттяобленерго" було розроблено та погоджено з Державною інспекцією з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної енергії в Закарпатській області, Закарпатською обласною державною адміністрацією графіки аварійного відключення споживачів електричної енергії (ГАВ).

Запровадження таких Графіків означає, що, при виникненні дефіциту потужності, за командою диспетчера енергосистеми, диспетчер ПАТ "Закарпаттяобленерго" зобов'язаний відключити споживачів від постачання електроенергії. Термін реалізації ГАВ становить 10-15 хвилин, тривалість перерви в електропостачанні, як правило, не повинна перевищувати 2-х годин.

Такі вимкнення, як правило, можуть застосовуватись у години пікових навантажень. Тобто, зранку з 8:00 до 11:00, ввечері з 18:00 до 20:00.

ПАТ "Закарпаттяобленерго", в свою чергу, просить споживачів обмежувати споживання електричної енергії в години пікових навантажень та перенести включення потужних побутових приладів на більш пізній час, що дозволить підприємству дотримуватись встановлених лімітів споживання та уникнути застосування обмежень.

Дякуємо за співпрацю!


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"